środa, 3 czerwca 2020

Paloma Picasso - inspiracja

Cammelie.com

Paloma Picasso, córka jednego z największych artystów naszych czasów, projektantka mody i biżuterii, bizneswoman o francusko - hiszpańskich korzeniach.

Culturemap.com

Ubranie w jednolitym kolorze, to najprostszy i stwarzający najwięcej możliwości element garderoby. Przez odpowiednio dobrane akcesoria może stać się wyjątkowe i na każdą okazję. Przy jednolitej barwie ubioru z łatwością wyeksponujemy biżuterię (długi, przykuwający uwagę naszyjnik, efektowną bransoletkę, albo duże kolczyki stanowiące obramowanie twarzy). Tak jak to robi Paloma Picasso, której wizerunek charakteryzuje mocna kubistyczna forma, opierająca się na kilku intensywnych barwach (czerwień, czerń, biel i złoto.

Parfumo.de

cfotexas.us

Vogue.com

Pinterest.com"Styl, to coś co masz w sobie i potrafisz to wykorzystać". (Paloma Picasso)

5 komentarzy:

 1. U Ciebie Jolu zawsze coś ciekawego i pożytecznego można przeczytać i pooglądać :) Bardzo mi się podoba ten wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kobieta o wyrazistej urodzie. Jej projekty są niezwykle oryginalne, a naszyjnik z tych ogromnych kamieni naprawdę robi wrażenie. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kobieta, ma styl. Biżuteria jest niezwykła

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna kobieta, zdolna i niezwykle elegancka. Dama przez duże D.

  OdpowiedzUsuń
 5. Paloma Picasso może być inspiracją dla wielu osób. To piękna, uzdolniona artystycznie kobieta :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do mnie zaglądacie i zostawiacie komentarze i opinie. Czytam je zawsze i zawsze zaglądam do Autora komentarza, przy okazji dzieląc się swoimi uwagami. Miło mi, że dodajecie mnie do obserwowanych i piszecie sympatyczne e-maile, za co również serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Jolanta Strażyc